Ale później wszystko co zresetowaliśmy trzeba od nowa zdefiniować, co w przypadku prostych i krótkich witryn nie ma najmniejszego sensu, natomiast sam z tego zawsze korzystam, bo to rozwiązuje wszystkie problemy.
Bardzo fajny artykuł!
PS Jak się nazywa wtyczka komentarzy, której używacie tutaj?
]]>