IE8 ma bardzo mały udział w rynku i z tego co się orientuję to głównie posługują się nim osoby pracujące w firmach, gdzie „ktoś kiedyś to zainstalował” i tak już zostało od iluś tam lat.
]]>Dodam, że wiele firm nie wspiera nawet IE8, gdyż mają lepsze zadania dla swojej kadry niż martwienie się, jak wyświetli się strona na znalezionym na strychu komputerze.
]]>