To nie pobieraj ;)
Nie każdy pobiera szablon bo wygląda ładnie. Czasami pobiera się go dla kodu ;) i sprawdzenia ciekawego rozwiązania.
No jasne! Dzięki za info :)
]]>Do usług ;-) Warto sobie magazynować je na dysku. A nóż się kiedyś któryś z nich przyda.
]]>Co miesiąc rozdają jeden, wybrany szablon. Najczęściej są to templatki HTML i WordPress. Joomla! pojawia się stosunkowo rzadko. Warto jednak czekać, być może się pojawi :-)
]]>