Byte My Code Online: spotkaj światowej sławy ekspertów IT już 12 grudnia


9 grudnia 2020 / Michał Kortas


Zbliża się czwarta edycja konferencji ByteMyCode powered by UBS! W tym roku uczestnicy spotkają się w wirtualnym świecie, a tematem przewodnim edycji będzie: „Współczesny Inżynier rok później: innowacyjna adaptacja do #NewNormal„. Na cyfrowej scenie wystąpią światowej sławy gwiazdy IT. 

ByteMyCode 2020 to seria technicznych, praktycznych rozmów na temat uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, chmury, nauki o danych i rozwoju języka Java. W formule wydarzenia nie zabraknie też networkingu, konkursów i chatów ze znanymi na całym świecie ekspertami IT. Dołącz do setek programistów ONLINE w sobotę 12 grudnia, aby usłyszeć o tematach, które będą kształtować technologię i społeczeństwo w najbliższej przyszłości.

Na wirtualnej scenie wystąpią światowej klasy prelegenci technologiczni

Dzięki internetowej formule wydarzenia granice i odległość nie są już przeszkodą. Organizatorzy ByteMyCode zadbali o jednych z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie prelegentów.

ByteMyCode 2020 - prelegenci

ByteMyCode 2020 – prelegenci

Swoją wiedzą podzielą się: 

  • Aleksandra Przegalińska – “Future of Human-Machine interaction”.

Doktor habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorem ds Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.

  • Holly Cummins – “Cloud Chaos and Microservices Mayhem”.

Holly Cummins jest pracownikiem IBM, gdzie kieruje działem programistów w IBM Garage. W ramach Garage Holly wykorzystuje technologię, aby umożliwić innowacje klientom z różnych branż, od bankowości po catering, handel detaliczny i organizacje pozarządowe. Prowadziła projekty polegające na liczeniu ryb, pomaganiu niewidomemu sportowcowi w prowadzeniu ultra-maratonów na pustyni w pojedynkę, poprawie opieki zdrowotnej dla osób starszych i zmianie sposobu działania miejskich parkingów. Holly jest także mistrzem Oracle Java, ambasadorem IBM Q i gwiazdą rocka JavaOne. 

  • Derek Ferguson – “Machine Learning with Java in 2020” 

Derek Ferguson jest dyrektorem ds. Technologii w Fitch Solutions, firmie, która pomaga klientom podejmować trafne decyzje poprzez dane, badania i analizy dotyczące rynków kapitałowych i środowiska makroekonomicznego. Przed przejściem do Fitch Derek był dyrektorem technicznym w Commercial Bank JP Morgan Chase. Jest częstym mówcą na konferencjach i napisał wiele książek na temat technologii, w tym „Mobile .NET” i „Broadband Internet Access for Dummies”.

  • Edson Yanaga – “Revisiting Effective Java”

Edson Yanaga, dyrektor ds. Doświadczenia programistów w firmie Red Hat, jest mistrzem języka Java i MVP firmy Microsoft. Jest także autorem publikacji i częstym prelegentem na międzynarodowych konferencjach, omawiając Java, Kubernetes, Quarkus, Microservices, Cloud Computing i DevOps. Yanaga wierzy, że wszystko, co robimy, ma znaczenie, i że poprzez programowanie wszyscy możemy stworzyć lepszy dla ludzi świat. Celem jego życia jest dostarczanie dobrego oprogramowania i pomaganie programistom na całym świecie w szybszym i niezawodnym dostarczaniu lepszego oprogramowania. Dziś jego praca, hobby i cel życia są takie same: cieszy się, że znalazł swoje Ikigai.

  • Kevlin Henney – “Lambda? You Keep Using that Letter”

Kevlin Henney jest niezależnym konsultantem, trenerem, recenzentem i pisarzem. Jego zainteresowania rozwojowe, wkład i praca z firmami obejmuje programowanie, ludzi i praktykę. Był felietonistą w różnych magazynach i witrynach internetowych, współautorem oprogramowania o otwartym i zamkniętym kodzie źródłowym oraz członkiem większej liczby komitetów, niż jest to prawdopodobnie zdrowe (mówi się, że „komitet jest ślepą uliczką, w której zwabiony, a następnie cicho uduszony ”). Jest współautorem dwóch tomów z serii Pattern-Oriented Software Architecture, redaktorem 97 Things Every Programmer Should Know oraz współredaktorem 97 Things Every Java Programmer Should Know.

Czy jesteś gotowy #NewNormal? Dołącz do nas za darmo! 

ByteMyCode 2020 to miejsce dla każdego nowoczesnego inżyniera. Nasi prelegenci omówią i podsumują najważniejsze wyzwania technologiczne 2020 roku oraz przybliżą wiodące trendy IT. Trendy, które będą kształtować i będą kształtowane przez #NewNormal. Dołącz do nas już dzisiaj – udział jest bezpłatny. 


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.