YouTub’owska Telewizja?


11 kwietnia 2011 / Michał Kortas


Serwis YouTube z biegiem lat powiększa swoją popularność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Oglądanie filmów, teledysków czy materiałów na 'Jutubie’ stało się czymś bez czego nie da się żyć, lecz od kilku dni dochodzą z całego świata informacje o telewizji którą chce stworzyć wortal YouTube.

Od kilku dni na wielu wortalach z nowinkami z internetu pojawiają się nieoficjalne informacje o stworzeniu kanału tv czy też specjalnej strony na YouTub’ie, na której będą przedstawiać własne programy telewizyjne. Na pewno ten pomysł nie jest bez przyczyny, ponieważ poprzez te programy telewizyjne chcą zatrzymać użytkowników przed komputerem czy też na swojej stronie, pozyskując dotacje/pieniądze za reklamę na  wortalu.

Ostatnio bardziej dociekliwi internauci mogli zauważyć nowe filmy wystawiane przez Youtube (np. wywiad z Lady Gagą, czy ze znanymi osobami ze świata internetu). Wydaje się to dość ciekawe lecz jak narazie nie można na 100% stwierdzić czy będzie to coś ciekawego czy poprostu chwyt marketingowy. Lecz ja jako 'Jutubowiec’, z wielką chęcią jestem ZA tym pomysłem i życzę pomyślnej pracy z nowym projektem.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.