Facebook’owe zemsty – jak to robią kobiety


5 lipca 2012 / Maciej Jajkiewicz


Sprawienie przykrości byłej znajomej, to dla nich pestka. Daily Mail twierdzi, że co czwarta kobieta, dodaje zdjęcie, na którym jest jej ex-koleżanka, i na dodatek wyszła na nim obrzydliwie. Wiadomo, że zemsta na tym się nie kończy, i trzeba jeszcze „psiapsiółkę” otagować! Zapewne po to, aby każdy zobaczył ją w opcji MakeUp Off :)

 

Oczywiście coś za coś

To nie koniec cyberwojny – ofiara robi to samo, co dotychczasowy pogromca. 
W życiu tych nieokiełznanych ssaków, następuje akt przemocy. Samica „A”, atakuję samicę „B”, dodając jej niekorzystne zdjęcie na portal społecznościowy, nSprawienie przykrości byłej znajomej, to dla nich pestka. Daily Mail twierdzi, że co czwarta kobieta, dodaje zdjęcie, na którym jest jej ex-koleżanka, i na dodatek wyszła na nim obrzydliwie. Wiadomo, że zemsta na tym się nie kończy, i trzeba jeszcze „psiapsiółkę” otagować! Zapewne po to, aby każdy zobaczył ją w opcji MakeUp Off :)a którym staję się ono prawdziwym hitem. Samica „B”, nie zamierza obchodzić się z tym łagodnie. Także ona dodaje zdjęcie samicy „A”, aby stać się dyktatorem tej walki…


Odmowa usunięcia

Żeby było jeszcze bardziej ciekawiej, co piąta dziewczyna, jest w stanie odmówić usunięcia zdjęcia, nawet po tym, gdy osoba oglądająca sweet zdjęcie koleżanki o to poprosi.
– Taa, już rozumiem.. Dodawanie komentarzy do zdjęcia koleżanki typu „Ajć.. Kochaniem MOJE! Jesteś piękna <3” – to takie na pocieszenie, aby dziewczynę zmotywować, aby jednak częściej włączała opcję MakeUp On..

75%…

… uczestniczek sondażu usunęło tag ze swoim profilem ze zdjęcie. Ciekawe ile z tych pań, znalazło opcję blokowania oznaczenia nas na zdjęciu. One są naprawdę nieobliczalne!

Mężczyźni

Ciekawe, jakby wyglądało takie zachowanie, w stadzie mężczyzn? Pewnie dodawaliby zdjęcia swoich kumpli, ubranych w seksowne rajstopki i białe kozaczki. :)

A tak poza tym, cieszę się, że nie mamy w redakcji żadnej kobiety. :D2 odpowiedzi na “Facebook’owe zemsty – jak to robią kobiety”

  1. Nn pisze:

    Lol, co to za obrazek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.