Bitdefender Internet Security 2012 z oprogramowaniem Reset2


9 sierpnia 2012 / Maciej Jajkiewicz


Firma Marken Systemy Antywirusowe, oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce, poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą Reset2, producentem oprogramowania dla sektora MŚP. Na mocy zawartego porozumienia, wszystkie programy Reset2 z serii Standard zawierają oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2012.

Reset2 tworzy oprogramowanie do obsługi przedsiębiorstw. W sprzedaży dostępne są programy księgowe – R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu – R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych – R2środki. Kompleksową ofertę uzupełnia system kadrowo-płacowy – R2płatnik.

Począwszy od lipca br. wszystkie w.w. pozycje sprzedawane są wraz z 6-miesięczną licencją na Bitdefender Internet Security 2012. Pakiet ten zawiera oprogramowanie antywirusowe, antyphisingowe, zaporę sieciową, ochronę rodzicielską i ochronę dla portali społecznościowych.

 

Współpraca z liderem w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, jakim z całą pewnością jest firma Marken, to ukłon w stronę nowych klientów. Od teraz każdy może skorzystać z profesjonalnej ochrony swojego stanowiska pracy całkowicie za darmo. – mówi Marek Ratajczak, prezes zarządu Reset2 Sp. z o.o.

 

Wszystkie produkty można nabyć zarówno jako pojedyncze programy, jak i w zestawach. Na chwilę obecną z oprogramowania firmy Reset2 korzysta blisko 10 tysięcy aktywnych klientów.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronach www.reset2.pl i www.bitdefender.marken.com.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.