ThemeForest za darmo – ZeeprAmplifier Business & Portfolio Template – Wrzesień 2012


1 września 2012 / Michał Kortas


Każdego miesiąca serwis ThemeForest udostępnia nam jeden z komercyjnych szablonów, które opublikowane są zupełnie za darmo na jego łamach. My postanowiliśmy ułatwić Wam do nich dostęp. Kiedy tylko autorzy TF oddadzą do dyspozycji nowy projekt, powiadomimy Was pisząc o tym na WEBroad.pl, przyczyniając się nie tylko do promocji danego autora, ale również odciążając Wasze portfele od częściowych wydatków. W tym miesiącu mamy do dyspozycji gotowy szablon HTML o nazwie Amplifier Business & Portfolio Template. Więcej o nim możecie przeczytać w rozwinięciu niniejszego wpisu.

Amplifier Business & Portfolio Template – Wrzesień 2012

Wykonanie szablonu jest bardzo profesjonalne. Nadaje się on głównie do wykorzystania jako strona domowa, blog lub portfolio.

Demo projektu możecie zobaczyć na stronie www.themes.jamigibbs.com/amplifier.

Aby pobrać szablon, wystarczy zalogować się i odnaleźć poniższe okienko.

Podgląd szablonu:

Pobierajcie, póki jest to możliwe.2 odpowiedzi na “ThemeForest za darmo – ZeeprAmplifier Business & Portfolio Template – Wrzesień 2012”

  1. Maciej Salamon pisze:

    Dzięki :)

  2. Dawid Boho pisze:

    Żeby było okno Download it for free dopiero z : http://themeforest.net/item/amplifier-business-portfolio-template/476471 // Tego linku mi zadziałało … prosto z demo można tylko kupić ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.