Zdecyduj o rozwoju Joomla! – wypełnij ankietę


24 października 2012 / Michał Kortas


W imieniu OSM chciałbym zaprosić Was do wzięcia udziału w ankiecie na temat rozwoju systemu Joomla! CMS.

W projekcie kierowanym przez społeczność Twój udział jest bardzo ważny – wyniki tego badania będą jedną z przesłanek, które pomogą sprecyzować ogólne cele Joomla! na rok 2013. Ankieta składa się z 16 pytań i nie powinna Ci zająć więcej niż 15 minut. Żadne dane osobowe nie będą wymagane i gromadzone, ale możesz podać swój adres email, jeśli chcesz zaoferować swą pomoc w przyszłych badaniach (sondażach).

Zestaw pierwszych siedmiu pytań dotyczy tego, jak korzystasz z Joomla. Kolejny zestaw sześciu pytań odnosi się do trzech różnych obszarów projektu: właściwości (funkcji) Joomla, treści i usług joomla.org oraz ogólnego wsparcia projektu. W każdym z tych obszarów, zostaniesz poproszony o wybór z pośród 12 różnych opcji pięciu najważniejszych, a następnie o odpowiedź, czy wesprzesz projekt Joomla! opłatą dla kontrahentów lub wolontariuszy, gdyby to było konieczne do pomyślnego wdrożenia wybranych przez Ciebie rozwiązań. Ankietę kończą trzy dodatkowe pytania, dzięki którym możesz przekazać swoje wskazówki odnośnie innych celów projektu, podać propozycje udoskonalenia przyszłych badań i zgłosić się jako wolontariusz do tworzenia i organizacji przyszłych badań.

Aby wspomóc rozwój Joomla! poświęćcie kilka minut, aby odpowiedzieć na pytania, które znajdziecie na www.surveymonkey.com.

Przedruk pochodzi z www.surveymonkey.com/s/97SCKNX.

 2 odpowiedzi na “Zdecyduj o rozwoju Joomla! – wypełnij ankietę”

  1. Radek Suski pisze:

    W imieniu OSM, serdecznie Ci dziękuje :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.