ThemeForest za darmo – Full moon – Luty 2013


31 stycznia 2013 / Michał Kortas


Każdego miesiąca serwis ThemeForest udostępnia nam jeden z komercyjnych szablonów, które opublikowane są zupełnie za darmo na jego łamach. My postanowiliśmy ułatwić Wam do nich dostęp. Kiedy tylko autorzy TF oddadzą do dyspozycji nowy projekt, powiadomimy Was pisząc o tym na WEBroad.pl, przyczyniając się nie tylko do promocji danego autora, ale również odciążając Wasze portfele od częściowych wydatków. W tym miesiącu mamy do dyspozycji gotowy szablon HTML5 o nazwie Full moon. Więcej o nim możecie przeczytać w rozwinięciu niniejszego wpisu.

Full moon – Luty 2013

Wykonanie szablonu jest bardzo profesjonalne. Nadaje się on głównie do wykorzystania jako strona firmowa, blog lub portfolio.

Demo projektu możecie zobaczyć na stronie www.themeforest.net.

Aby pobrać szablon, wystarczy zalogować się i odnaleźć poniższe okienko.

Podgląd szablonu:

Pobierajcie, póki jest to możliwe.4 odpowiedzi na “ThemeForest za darmo – Full moon – Luty 2013”

 1. Ralf pisze:

  Wspaniały profesjonalny estetyczny szablon.

  • Mr.Mr pisze:

   faktycznie jest to dobry przykład na „clean & simple” design, ale z drugiej strony teraz wszystko takie jest (albo ma być i nie wychodzi)

   generalnie mało oryginalny, lecz nie ma co marudzić skoro jest za darmo ;)

 2. Guest pisze:

  Nie jest nijaki. Jest prosty elegancki. Praktycznei do wiekszości projektół stron pasuje. Można łątwo dopasować do siebie gdyż nie jest przepakowany grafiką więc zmiany nei wpływają na całość odbioru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.