Prasówka – najciekawsze artykuły 17.03.2013 – 25.03.2013


25 marca 2013 / Mr.Mr


Kolejne części kursów i ciekawych artykułów już "się piszą", więc w między czasie zaprosimy Was znowu do zapoznania się z ciekawymi artykułami branżowymi jakie pojawiły się w mijającym tygodniu. Zapraszamy!

Jak rozumieć interakcje z urządzeniem użytkowników telefonów i tabletów

Wielu projektantów przyjmuje za pewnik powszechnie propagowane opinie na temat zachowań użytkowników urządzeń mobilnych. Jak się jendak okazuje te założenia nie zawsze muszą być słuszne. Ten artykuł w ciekawy sposób wprowadza  nas w tematykę kwestionowania "predefiniowanych" prawd UX.

Zostań przyjacielem jQuery

Przekaz jest prosty – jeśli chcesz wesprzeć projekt najpopularniejszej biblioteki JavaScript – skorzystaj z ich programu partnerskiego. Teraz również osoby fizyczne mogą się do niego przyłączyć

Jak zdobywać wiedzę o UX?

Tym razem odwołamy się do polskich źródeł ;) Niestety ten artykuł wyjaśnia też dlaczego tak wiele w naszych zestawieniach materiałów anglojęzycznych. Taka branża…

Narzędzia deweloperskie w przeglądarce Chrome

Przydatny tutorial jak maksymalnie wykorzystać narzedia googlowskiej przeglądarki.

REM – nowe możliwości w CSS

Ciekawy tutorial, który pokazuje krańcowe możliwości CSS. Jak zwykle w takim przypadku zajrzymy do najgłębszych zakamarków wiedzy o kaskadowych akruszach styli i zobaczymy jakie rzeczy możemy robić na naszych stronach www.

Plakatowe inspiracje

Na sam koniec – coś co może da Wam inspiracje do następnych projektów.

Do zobaczenia!

 

Zdjęcie pochodzi z: http://www.freedigitalphotos.net/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.