ThemeForest za darmo – Like! – Lipiec 2013


2 lipca 2013 / Michał Kortas


Każdego miesiąca serwis ThemeForest udostępnia nam jeden z komercyjnych szablonów, które opublikowane są zupełnie za darmo na jego łamach. My postanowiliśmy ułatwić Wam do nich dostęp. Kiedy tylko autorzy TF oddadzą do dyspozycji nowy projekt, powiadomimy Was pisząc o tym na WEBroad.pl, przyczyniając się nie tylko do promocji danego autora, ale również odciążając Wasze portfele od częściowych wydatków. W tym miesiącu mamy do dyspozycji gotowy responsywny szablon HTML5 o nazwie Like!. Więcej o nim możecie przeczytać w rozwinięciu niniejszego wpisu.

Like! – Lipiec 2013

Wykonanie szablonu jest bardzo profesjonalne. Nadaje się on głównie do wykorzystania jako blog, portfolio lub strona firmowa. Demo projektu możecie zobaczyć na stronie www.themeforest.net.

Aby pobrać szablon, wystarczy zalogować się i odnaleźć poniższe okienko.

Podgląd szablonu:

Pobierajcie, póki jest to możliwe.11 odpowiedzi na “ThemeForest za darmo – Like! – Lipiec 2013”

 1. Mr.Mr pisze:

  Kolejny, który mi się podoba. Widzę, że ludzie z themeforest starają się co raz bardziej :)

 2. mistral pisze:

  nie mogę pobrać szablonu :(

 3. Rafał Kowalski pisze:

  Ja chce ten crossroad :(

   • Rafał Kowalski pisze:

    a co Mnie to obchodzi !! a na hu,,,, Mi ten badziew co z niego nic nie zrobie :D

   • Crossroad możesz w każdej chwili kupić za $45 i docenić developera. Przypominamy co miesiąc o szablonach z TF, to taka nasza mała tradycja i nie filtrujemy tych materiałów.

   • Rafał Kowalski pisze:

    juz nie takie pieniadze wsadzilem w gowno takie co tu widac np. jedna dwukolorowa strona jeden obrazek i nie za 45$ tylko duzo wiecej ale kiedys czlowiek nie wiedzial i teraz zaluje :D

   • Rafał Kowalski pisze:

    rozumiem ale po co Mi takie coś co jestem w stanie sam napisać , bardzo bym Chciał coś ładnego coś z czego bym zrobił coś ładnego … próbowałem z parsować ale nie mam wszystkich funkcji z miesiąc naprawiałem błędy , żeby to jako tako działało ale nie da się tak do samego końca z funkcjonalnością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.