Daj Się Poznać 2017 [tydzień #12] – ostatki


17 maja 2017 / Michał Kortas


Pracuję obecnie nad ostatnimi widokami użytkownika. Tak, to naprawdę ostatki! Dalej zostanie mi już tylko dopieszczanie pierwszej wersji aplikacji, wdrożenie do chmury Azure i oddanie tego co przygotowałem na testy dla poszczególnych, chętnych użytkowników. Nie licząc dnia wczorajszego, nad kodem todo.team spędziłem w mijającym tygodniu dobrych kilka godzin. Zapraszam na podsumowanie.

Daj Się Poznać 2017 - logo

Widok projektu

Było to trochę spontaniczne, ale mając listę zadań i statusy zadań aż kusiło mnie, aby przygotować ciekawy widok szczegółowy projektu. Wyszło tak, jak pokazuję poniżej. Oceńcie sami.

Widok projektu

Widok projektu

Tygodniowy widok kalendarza

Dobrze zaprojektowany terminarz to klucz każdej aplikacji do zarządzania zadaniami. do takiego stanu będę na pewno dążył, rozwijając todo.team. Terminarz tygodniowy prezentuje się na chwilę obecną następująco.

Terminarz tygodniowy

Terminarz tygodniowy

Miesięczny widok kalendarza

Identycznie ma się sprawa terminarza miesięcznego. Wydaje mi się, że jest czytelny, jednak chciałbym poznać Twoją opinię.

Terminarz miesięczny

Terminarz miesięczny

Menu główne

Poprawiłem trochę główną nawigację. Prawdopodobnie zmodyfikuję jeszcze niektóre odnośniki.

Główna nawigacja

Główna nawigacja

Menu zarządzania zadaniem

Jest to już naprawdę kosmetyczna zmiana, jednak umieszczę ją w zestawieniu.

Zarządzanie zadaniem

Zarządzanie zadaniem

Podsumowanie

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu ogłoszę zakończenie wielu niedokończonych jeszcze aspektów projektu. Wszystko idzie zgodnie z planem, nie przewiduję opóźnień. W przyszłym tygodniu opublikuję przedostatnie podsumowanie, a ostatnie w środę, 31 maja. Tego też dnia postaram się przygotować podsumowanie całych trzech miesięcy (sic! Trzech miesięcy!). Być może uda się też przebić granicę 40 wpisów z całej serii Daj Się Poznać 2017?

Zachęcam do śledzenia moich dalszych postępów. Poniżej znajdziesz garść przydatnych ku temu linków. Liczę na Twoje wskazówki i komentarze.

Do usłyszenia w przyszłą środę!


Tagi:


5 odpowiedzi na “Daj Się Poznać 2017 [tydzień #12] – ostatki”

  1. Tomasz pisze:

    Wcześniej napisałem, że projekt przypomina Todoist a to bardzo dobrze. Korzystam z tej aplikacji od kilku lat w wersji dla firm. Dziś zaprezentowałeś to czego brakuje w Todois czyli widoku kalendarza. Do tego jest bardziej przejrzysta i intuicyjna. Świetna robota! Kupuje to! :)

  2. Justyna pisze:

    Wygląda świetnie!

    Jakie masz późniejsze plany odnośnie projektu? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.