Daj Się Poznać 2017 [tydzień #14] – to jeszcze nie koniec


31 maja 2017 / Michał Kortas


Zakończył się już prawie ostatni tydzień konkursu Daj Się Poznać. Pozostało jeszcze kilka godzin, by domknąć minione trzy miesiące. Nim jednak to nastąpi (a nastąpi trochę później, wieczorem) zapraszam Cię do ostatniego, dość krótkiego, tygodniowego podsumowania. Projektu oczywiście nie zamykam, wszelkie szczegóły odnośnie jego przyszłości przedstawię w poście wieńczącym tę edycję.

Daj Się Poznać 2017 - logo

Poprawki szablonu

Ten tydzień poświęciłem na poprawki szablonu. Nareszcie zająłem się poprawieniem responsywności, która w dzisiejszych czasach jest absolutnym must have każdej aplikacji webowej. Co prawda większą pracę wykonał za mnie Bootstrap, jednak nie ma nic idealnego.

Nowe oblicze otrzymały między innymi:

Nawigacja mobilna

Nawigacja mobilna

Nawigacja mobilna

Kalendarz

Widok mobilny kalendarza

Widok mobilny kalendarza

Certyfikat SSL

Aplikacja została zsynchronizowała z Azure. Kiedy puszczam zmiany do master-brancha, todo.team aktualizuje się automatycznie. Dodatkowo podłączyłem już certyfikat SSL.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, zapraszam Cię do wcześniejszych wpisów na blogu.

Certyfikat SSL w praktyce

Certyfikat SSL w praktyce

 

Podsumowanie

Dzisiaj były wyjątkowo krótko. Wciąż pracuję nad oddaniem aplikacji w Wasze ręce. Nie chcę jej wypuszczać zbyt wcześnie, w myśl opinii, że lepiej poświęcić więcej czasu na oczywiste usprawnienia, niż zepsuć pierwsze wrażenie (które można wywołać jeden, jedyny raz :-().

Co dalej? Projekt będzie się rozwijał. Formularz rejestracji zgłoszeń do testów zamieszczę we wpisie wieczornym, który zepnie klamrą dotychczasowe prace przy aplikacji todo.team.

Zachęcam więc do śledzenia projektu. Poniżej znajdziesz garść przydatnych ku temu linków. Wciąż liczę na Twoje wskazówki i komentarze.

Do usłyszenia za jakiś czas!


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.