Podsumowanie mojego udziału w konkursie Daj Się Poznać 2017


31 maja 2017 / Michał Kortas


Fi­nis co­ronat opus – chciałbym móc tak powiedzieć, jednak nie jest to koniec – bo projektu pod żadnym względem nie zamykam. Podsumowanie warto jednak napisać, choć podejrzewam, że nie ma zbyt wielu osób, które je przeczytają. Przygotujcie się na trochę więcej zbitego tekstu. Formularz zgłoszeniowy do testów znajduje się na samym dole.

Na samym wstępie chciałbym podziękować Maciejowi Aniserowiczowi, którego tworem jest Daj Się Poznać. Naprawdę podziwiam to, co robisz dla społeczności programistycznej. Dziękuję również czytelnikom tego bloga. Bardzo mi miło, że komentowaliście, lajkowaliście i tweetowaliście moje wpisy. Dzięki Wam wszystkim dobrnąłem do końca (etapu), gdzie na samym początku zacząłem rozwijać aplikację todo.team. Wasza pomoc i moje zaangażowanie w projekt przyniosły pozytywny skutek. Zyskałem mnóstwo doświadczenia, które przekuje się w mój osobisty rozwój i dalszą karierę (uhh, jak to dumnie zabrzmiało!).

Dałem Się Poznać, nie tylko Wam ale i samemu sobie. O ile pierwszy efekt był na pewno zamierzony, to drugiego nie zakładałem w żadnej wcześniejszej analizie.

Poznałem granice swoich czasowych możliwości, a także sposoby na to, jak te granice przekraczać. Poznałem również czym jest motywacja i odmawianie wielu, pewnie ciekawszym rzeczom, byleby rozpoczęty projekt ciągnąć ku końcowi. Nie żałuję jednak, gdyż dzięki systematyczności, którą nabyłem przez ostatnie trzy miesiące stałem się lepszym programistą i lepszym człowiekiem (a to dwie różne kwestie! :-D). Pisząc na blogu odbudowałem go, mam nadzieję, że skutecznie. Zyskałem kilku(nastu) stałych Czytelników i żywię nadzieję, że to dopiero początek.

Wracając jednak do aplikacji, to zdaję sobie sprawę, że nie ukończyłem jeszcze wszystkiego, aby wreszcie wypuścić ją na światło dzienne i oddać w Wasze ręce. Nie mniej jednak nie składam broni, wciąż idę z tarczą i wkrótce to nastąpi. Chcę wywołać jak najlepsze pierwsze wrażenie i poprawić oczywiste i rzucające się w oczy mankamenty.

Dla chętnych przygotowałem już formularz zgłoszeniowy. Pozwoli Wam zapisać się do pierwszych, szerszych testów, które uruchomię gdzieś do połowy czerwca. Poniżej przedstawiam jeszcze komplet zrzutów ekranu, szczególnie dla osób, których wcześniej projekt nie zainteresował.

Daj spokój ze screenami, chcę zgłoszeniowy formularz do testów!

1 - strona główna po zalogowaniu

1 – strona główna po zalogowaniu

2 - zaawansowane tworzenie i edycja zadania

2 – zaawansowane tworzenie i edycja zadania

3 - zarządzanie zespołami

3 – zarządzanie zespołami

4 - zarządzanie projektami

4 – zarządzanie projektami

5 - kalendarz tygodniowy

5 – kalendarz tygodniowy

6 - kalendarz miesięczny

6 – kalendarz miesięczny

7 - widok projektu

7 – widok projektu

Gdzie dalej śledzić projekt?

Co zostało mi do zrobienia?

 • Wysyłanie przypomnień via e-mail
 • Wysyłanie przypomnień via SMS
 • Przygotowanie stron informacyjnych i landing page dla gości
 • Dokończenie poprawek dot. responsywności
 • Dwuetapowe logowanie (opcjonalne) przez e-mail lub SMS

Formularz zgłoszeniowy do testów aplikacji todo.team

Wypełnij ten krótki formularz, jeśli zainteresowały Cię testy aplikacji todo.team. Wkrótce się odezwę!

[contact-form-7 id=”7136″ title=”Formularz zgłoszeniowy do testów aplikacji todo.team”]


Tagi:


8 odpowiedzi na “Podsumowanie mojego udziału w konkursie Daj Się Poznać 2017”

 1. Wow. Jestem pod wrażeniem jak dużo udało Ci się zrobić podczas tych 3 miesięcy. Gratulacje! I mam nadzieję do zobaczenia na gali finałowej! :)

 2. Mirek pisze:

  Gratulacje! Udało się nam, było ciężko ale dotrwaliśmy ;)

  ps. aa, a nie, nie mogę jeszcze tego napisać… napisze po 8.06 ;)

 3. Kamil pisze:

  Świetna robota! Punkty ode mnie poszły ;)

 4. Renata pisze:

  Super! Trzymam kciuki za 20stke :) Do zobaczenia w Warszawie :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.