Kilka słów o nadchodzącej finałowej gali Daj Się Poznać, na której możemy się spotkać


12 czerwca 2017 / Michał Kortas


Już w najbliższą sobotę możemy spotkać się na gali finałowej konkursu Daj Się Poznać. Dzięki Waszym głosom udało mi się dostać do ścisłej czołówki, zajmując podczas głosowania wewnętrznego finalistów miejsce w pierwszej piątce. Jest to dla mnie spore wyróżnienie, szczególnie, kiedy patrzę na listę wszystkich uczestników, a tych było blisko tysiąc. Wciąż jeszcze możesz oddać na mnie swój głos, wystarczy, że odwiedzisz stronę dajsiepoznac.pl i wypełnisz znajdujący się na niej formularz.

Finał w siedzibie Microsoftu to nie tylko kurtuazyjne spotkanie, wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród. Dzień został zaplanowany od A do Z.

Jest jeszcze możliwość darmowego nabycia biletu na galę Daj Się Poznać 2017.
Zainteresowany? Przejdź na stronę rejestracji.

Czy będzie coś ciekawego?

Będzie! Oprócz spotkania z uczestnikami polskiej społeczności programistów sam finał nie będzie jedynie sztywną uroczystością. W agendzie znajdziesz aż 17 prelekcji, które zostaną w sobotę wygłoszone. Jest więc po co się tu pojawić. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 9:00 i potrwa do wczesnego wieczora, do 18:00. Po wydarzeniu pełnym wiedzy, przeplatanym wystąpieniami prelegentów i sponsorów planowane jest after party. Szykuje się więc dobra zabawa i sporo rozmów w kuluarach.

Agenda

Nie chcę dublować już spisanej agendy, dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z nią na stronie wydarzenia.

Zobacz agendę

Nie pozostaje mi nic innego niż poprosić jeszcze raz o głosy. Śmiało, to nic nie kosztuje :-) Pozostałym finalistom serdecznie gratuluję. Do zobaczenia w Warszawie już w nadchodzącą sobotę!


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.