6 pluginów jQuery do prezentacji zdjęć


26 sierpnia 2013 / Mr.Mr


Jakiś czas temu publikowaliśmy na WEBroad zbiór 19 pluginów jQuery, które poszerzą user experience na Waszych stronach. Dzisiaj postanowiliśmy powrócić do tej idei, ale temat zawęzimy do pluginów jQuery, które naszym zdaniem pozwolą Wam na najciekawszą prezentację zdjęć.

S gallery responsive jquery plugin

Responywny plugin pozwalający na stworzenie estetycznej i funkcjonalnej galerii dzięki jQuery. Kilka przydatnych opcji nawigacyjnych i przyjemne dla oka animacje czynią z S gallery jeden z najciekawszych pluginów do prezentacji zdjęć.

Demo

3D Wall Gallery

Ten plugin najbardziej urzeka swoją prostotą. Jeśli szukacie eleganckiego i prostego sposobu na pokazanie zdjęć na stronie internetowej 3D Wall Gallery jest jak znalazł.

Demo

Backstretch

Ten plugin jest genialny w swojej prostocie (i za to go doceniam). Dzięki Backstretch rozciągnięcie zdjęcia na całą szerokość i wysokość okna przeglądarki tworząc estetyczne, fotograficzne tła. Dodatkowo możecie zrobić z nich pokaz slajdów.

Demo na stronie głównej pluginu

CollagePlus

Jeśli podoba Wam się sposób w jaki obecnie Google prezentuje wyniki wyszukiwania grafik to powinniście zainteresować się tym pluginem. Wprawdzie efekt nie jest identyczny, ale myślę, że i tak będziecie zadowoleni.

Demo

Least.js

Podobnie jak wyżej mamy do czynienia z nowoczesną i popularną we współczesnej sieci formą prezentacji zdjęć. Do tego ładne animacje i efektowna prezentacja zdjęć galerii.

Demo na stronie głównej pluginu

Albumize

To bardzo ciekawe rozszerzenie, które daje możliwość tworzenia albumów o ciekawych interakcjach i bardzo oryginalnym wyglądzie. Plugin tworzy cały interfejs dla użytkownika, który daje możliwość nawigowania po slajdach. Bardzo polecam jeśli znudził się Wam Lightbox :)

Demo

 

Image courtesy of Idea go at FreeDigitalPhotos.netDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.