Zapraszamy na Joomla! Day Polska 2014


4 września 2014 / Michał Kortas


Joomla Day

W sobotę i niedzielę, 20 i 21 września 2014 roku odbędą się polskie Dni Joomla!. Dziesiątki użytkowników Joomla!, programistów i specjalistów przybędzie do Warszawy, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami. W Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych odbędą spotkania, prezentacje i warsztaty na różne tematy związane z obsługą systemu Joomla!. Sobota, Dzień Biznesu poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów. Niedziela, Dzień Społeczności będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach. Uczestnicy wezmą udział w licznych prezentacjach. Początkujący poznają dobre praktyki budowania witryn w Joomla!. Profesjonaliści zgłębiać będą tajniki projektowania oraz prowadzenia biznesu w oparciu o Joomla!.

Wydarzenie sponsorowane jest przez znane na całym świecie firmy – wśród sponsorów tegorocznej edycji JoomlaDay Polska znalazły się takie firmy jak: Microsoft, Oktawave, OpenSourceMatters, Joomla Monster, e24cloud, Kylos Data Center, Acyba, HikaSkop, SideGround, SEBLOD, slawop.net, OSTraining. Partnerem technologicznym imprezy jest Brand24 – lider monitoringu Internetu i mediów społecznościowych oraz Tomasz Karolski Fotografia, który zapewni obsługę JoomlaDay Polska.

Całe wydarzenie – już po raz trzeci zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Program JoomlaDay

W tegorocznym programie JoomlaDay pojawi się ponad 30 prezentacji. Wystąpią znani liderzy i specjaliści Joomla! z Polski i Świata. Szczegóły dotyczące tematyki prezentacji JoomlaDay Polska 2014 są dostępne na stornie internetowej wydarzenia – www.joomla-day.pl.

Rejestracja uczestników

Zapisy uczestników prowadzone są przez stronę internetową www.joomla-day.pl/zamowienie.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do rejestracji.

JoomlaDay Polska w sieci

Zapraszamy do śledzenia naszych profilów w mediach społecznościowych:


Tagi:


Jedna odpowiedź do “Zapraszamy na Joomla! Day Polska 2014”

  1. DMati pisze:

    Niezłe ceny za wejściówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.