WordCamp Gdańsk 2012 – największe w Polsce spotkanie fanów WordPressa już w październiku.


4 września 2012 / Michał Kortas


Imprezy z cyklu WordCamp są organizowane na całym świecie przez społeczność skupioną wokół WordPressa który stał się najpopularniejszym systemem CMS (a nawet frameworkiem) na świecie. WordCamp Gdańsk to trzecia w Polsce konferencja w całości poświęcona temu systemowi. W tym roku konferencja odbędzie się bezpośrednio przed Blog Forum Gdańsk, największym w Polsce spotkaniem blogerów i blogerek. Spotkanie ma na celu przekazanie istotnej wiedzy odnośnie posługiwanie się aplikacją. Dzięki konferencji uczestnicy mają szanse na poznanie istotnych tricków przydatnych w tworzeniu stron, a także zapoznaniu się z różnymi case study. WordCamp 2012 to spotkanie dwóch stron ludzi zainteresowanych aplikacją i specjalistów używających jej, na co dzień, a chcących podzielić się wypracowanymi rozwiązaniami.

Na konferencji wystąpią Polscy eksperci specjalizujący się w pracy z tym systemem WordPress. Zaproszeni prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą czysto techniczną jak i podejmą tematykę związaną z projektowaniem interfejsów, użytecznością czy sposobami zarabiania na WordPressie.

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby zainteresowane tematyką tworzenia stron WWW w oparciu o system WordPress, pragnących poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty w branży. WordCamp to nie tylko ciekawe prelekcje! To także możliwość integracji środowiska webdeveloperów, użytkowników WordPressa jak i blogerów na after/middle party, które organizatorzy zaplanowali po pierwszym dniu konferencji.

Informacje o wydarzeniu

Nazwa wydarzenia: WordCamp Gdańsk 2012
Termin: 11-12.10.2012
Miejsce konferencji: Gdańsk, Historyczna Sala BHP Stoczni Gdańskiej, ul. Doki 1
Miejsce after party: Klub Wydział Remontowy, ul. Doki 1, Gdańsk

Informacje o konferencji można uzyskać na:

stronie WWW: http://2012.gdansk.wordcamp.org
grupie na facebooku: http://www.facebook.com/groups/wordcamp.gdansk

Kontakt z organizatorami dla prasy:

Michał Żuk
telefon: 784-441-784
email: [email protected]

Miło nam poinformować, że jednym z patronów medialnych niniejszej konferencji jest nasz wortal – WEBroad.pl. Z racji tej, możecie oczekiwać od nas szczegółowej relacji z przebiegu imprezy, oraz konkursu, w którym do wygrania będzie wejściówka na WordCamp – Gdańsk 2012. Więcej informacji wkrótce, na stronie WEBroad.pl, jak i na naszym oficjalnym profilu Facebook.com/webroadpl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.