PLNOG16 – zmiany w formule oraz światowej klasy prelegenci w agendzie


8 lutego 2016 / Michał Kortas


Nowości na PLNOG – największej niezależnej konferencji ICT w Polsce! Organizator wprowadza nową ścieżkę publiczną, rozszerza grupę odbiorców o studentów. Grono tegorocznych prelegentów otwiera Nina Bargisen – Strategist and Partner Engagement Manager Netflixa. Dla naszych czytelników organizator przewidział zniżkę (kod rabatowy na dole)!

PLNOG16 - rejestracja uczestników

PROIDEA już w lutym organizuje kolejną, warszawską edycję największej polskiej konferencji sektora ISP – PLNOG, czyli Polish Network Operators Group. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich specjalistów związanych z sektorem ISP, jednak jako jedyne organizowane jest niezależnie.

W tym roku motywem przewodnim będzie Olimpiada Technologiczna, a program składać się będzie z czterech ścieżek tematycznych, tym razem wzbogaconych o dwie nowe: edukacyjną, wprowadzającą w dalsze zagadnienia obecne na konferencji, oraz public, angażującą przedstawicieli instytucji publicznych. Ponadto pośród prelegentów po raz pierwszy pojawi się przedstawicielka Netflixa. W tym roku PLNOG otwarty zostaje także na studentów – część z nich będzie miała możliwość darmowego udziału w wydarzeniu, a więcej informacji na ten temat ukaże się już niebawem.

Weź udział w głosowaniu na skład nowego Komitetu Programowego PLNOG

Poprzedni PLNOG liczył do 750 uczestników, z czego 70% wzięło udział w co najmniej dwóch edycjach. W wydarzeniu weźmie udział około 40 partnerów, a w programie przewidywane jest około 80 prelekcji na 4 niezależnych ścieżkach. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli wpływ na kształtowanie następnych edycji poprzez wybór nowego Komitetu Programowego – o zasadach wyboru nowych członków możecie poczytać na stronie PLNOG. W tym roku formuła konferencji jest otwarta dla jednostek publicznych i studentów, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w pojedynku gigantów. Więcej informacji wkrótce!

Uczestnicy PLNOG16

Zniżka dla naszych czytelników

Organizator przewidział 15% zniżkę dla naszych czytelników! Aby z niej skorzystać, wystarczy wpisać kod plnog16_webroadpl_15 podczas rejestracji.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z programem konferencji na www.plnog.pl
Polubienia konferencji na Facebooku: https://www.facebook.com/PLNOG/
Twitterze: https://twitter.com/PLNOG
a także kontaktu mailowego!

Krzysztof Nowak
PR Specialist w PROIDEA
[email protected]


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.