Zapraszamy na WordCamp Gdynia 2016!


7 kwietnia 2016 / Michał Kortas


WordCamp Gdynia 2016 odbędzie się w dniach 9-11 września, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

WordCamp Polska to konferencja dla specjalistów i pasjonatów WordPressa. Odbywa się tylko raz w roku i zbiera w jednym miejscu ponad 300 osób, które tworzą i mają realny wpływ na całą społeczność WordPressa w Polsce.

Chcesz zostać prelegentem na WordCamp? Wejdź na 2016.gdynia.wordcamp.org i dowiedz się więcej!
WordCamp

Źródło: 2016.gdynia.wordcamp.org

Konferencja skupia w jednym miejscu programistów PHP, JavaScript oraz technologii front-endowych (HTML, CSS). WordCamp Polska przyciąga również blogerów, osoby związane z designiem i projektowaniem interfejsów, SEO, dostarczaniem hostingu, prawem internetowym czy e-marketingu. Nasza konferencja jest miejscem wymiany doświadczeń w zakresie metod tworzenia oprogramowania, usability, accessibility oraz projektowania aplikacji webowych, jak również promowania najnowszych technologii internetowych dostępnych na rynku.

Co najważniejsze – WordCamp jest konferencją non-profit, a całość funduszy przekazanych na organizację konferencji jest wykorzystana na przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznego WordCampa jest #kreatywność. Dlaczego?

WordPress odgrywa dużą rolę w branży kreatywnej – korzystają z niego artyści zajmujący się fotografią, grafiką, animacją, designem, blogerzy czy pisarze. Co więcej – bycie WordPressowym deweloperem wymaga kreatywności, otwartości umysłu czy żyłki poszukiwacza. Tworzenie „internetów” to nie tylko pisanie kolejnych linijek kodu – programiści i deweloperzy – to ludzie z natury kreatywni, który nie boją się wyzwań, jakie stawia przed nimi świat nowych technologii. Stąd WordPressowe hasło: Code is poetry.

WordCamp Gdynia 2016 ma stać się okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem właśnie tych kreatywnych osób.

Informacje szczegółowe

Oficjalna strona WordCamp Gdynia 2016: https://2016.gdynia.wordcamp.org/
Facebook: https://www.facebook.com/wordcamp.polska/

Kontakt

Katarzyna Gajewska
Koordynatorka WordCamp Gdynia 2016:
[email protected]
+48 500 074 381


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.