Konferencje

Przyszłość w IT – 11 maja – Warszawa

PO RAZ KOLEJNY RUSZAMY Z EDYCJĄ WARSZAWSKĄ !!!

 

DATA: 11 maja
MIEJCE: Warszawa  Hotel Courtyard by Marriott 
(ul. Żwirki i Wigury 1)
CZAS: 9:30 – 15:45

ORRANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ:

  • 16 warsztatów i wykładów merytorycznych!
  • poznanie ofert rekrutacyjnych oraz bezpośredni kontakt z liderami rynku IT w Polsce
  • materiały targowe dla wszystkich uczestników
  • przerwy kawowe
  • losowanie nagród

FIRMY uczestniczące to m.in. Nokia Siemens Networks, Acxiom, Accenture, Cognitum, Hays, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości,

STRONA WYDARZENIA:

www.it-s.com.pl/przyszloscwit

WSTĘP BEZPŁATNY – wystarczy rejestracja ON-LINE:

Odwiedzając  FAN PAGE imprezy  znajdziecie relację z poprzednich edycji oraz liczne konkursy.

Program wydarzenia:

od 9.30 Odbiór identyfikatorów oraz materiałów targowych.
10.00 – 10.40 Panel pierwszy: cztery równoległe wykłady merytoryczne
Sala A – Tomasz Mnich "Jak wyzwolić "commitment" do wspólnej realizacji ciekawych inicjatyw w sobie i innych"
Sala B – Kamil Grondys – temat wkrótce
Sala C – Mieszko Lassota "Ludzki Interfejs"
Sala D – Paweł Cesar Sanjuan Szklarz "Dlaczego moda na programowanie funkcyjne??"

10.50 – 11.30 Panel drugi: cztery równoległe wykłady merytoryczne
Sala A – Kamil Stawiarski i Kamil Kozieł "Oracle hacking session – czyli o jedno uprawnienie za daleko"
Sala B – Bartłomiej Juszczyk “Personal branding. Zbuduj markę samego siebie na rynku IT, stań się znany i pożądany.”
Sala C – Joanna Średnicka i Tomasz Cichocki “Grywalizacja – przejściowa moda, czy skuteczne narzędzie zmieniające współczesne organizacje, wzmacniające zespoły i relacje z klientami?”
Sala D – Magdalena Szabelska – temat wkrótce

11.30 – 12.00 Catering kawowy dla uczestników
12.00 – 12.30 Prezentacja firmy ACXIOM – Platynowy Partner
12.30 – 12.55 Prezentacja firmy Nokia Siemens Networks
12.55 – 13.20 Prezentacja firmy Cybercom
13.20 – 13.40 Prezentacja firmy Accenture
13.40 – 14.00 Prezentacja fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

14.10 – 14.50 Panel trzeci: cztery równoległe wykłady merytoryczne 
Sala A – Zofia Barańska “It’s all in your head and body – o sztuce rozbijania deseczek, pokonywania trudności i osiągania celów”
Sala B – Łukasz Zajączkowski “Przyszłość rozwiązań chmurowych na przykładzie usługi Office 365"
Sala C – Marcin Pytlik “Szacowanie złożoności z wykorzystaniem metody punktów funkcyjnych jak wstęp do dobrego planu projektu"
Sala D – Ewelina Malarowska "Create your own career – sposoby na budowanie kariery w IT"

15.00 – 15.40 Panel czwarty: cztery równoległe wykłady merytoryczne 
Sala A -Jacek Bajorek “Bezpieczeństwo informacji nie tylko w systemach teleinformatycznych”
Sala B – Bartłomiej Kahn "IT jako strategiczna część biznesu"
Sala C – Sylwiusz Pytka – "Scrum – trendy i fakty"
Sala D – Piotr Baranowski "Linux w biurze – mission (im)possible? Fakty i Mity"

15.40 – 15.50 Losowanie nagród dla uczestników i zakończenie imprezy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy

Napisz komentarz jako pierwszy!

Zostaw odpowiedź