Komputer Raspberry PI – niezwykły gadżet dla wszystkich uczestników Atmosphere 2013


30 kwietnia 2013 / Michał Kortas


Większość wydarzeń organizowanych w Polsce i tej części Europy ukierunkowanych jest na sieci lub skierowane są bezpośrednio do developerów. Dlatego organizowana konferencja Atmosphere (13-14 Maja, Poznań) jest całkowicie poświęcona skalowalności, wydajności i optymalizacji serwisów internetowych, która merytoryką zbliżona jest do spotkania Velocity O’Reillego.

Agenda widniejąca na stronie https://atmosphere-conference.com/en/schedule/ wypełniona jest interesującym prelekcjami prowadzonymi przez bardzo doświadczonych specjalistów takich jak Paul Hammond (webkit2png, favcol, minimum i flickr), czy Brian McCallister, (Ning, Apache Foundation). W trakcie wydarzenia poruszone zostaną takie tematy jak skalowalność, optymalizacja Javascript i CCS, HTTP i REST, struktury danych, TDD, SaaS, DDoS oraz wydajność. Dla osób, które chcą budować własny globalny startup odbędą się wykłady, na których dowiedzą się, co może ich spotkać w bliskiej przyszłości.

Atmosphere jest niestandardowa pod każdym względem! Uczestnicy otrzymają Raspberry PI – komputer wielkości karty kredytowej, który podłącza się do wyświetlacza oraz klawiatury. Uczestnicy nie wrócą z konferencji z kolejnym plecakiem, a z genialnym gadżetem, który inspiruje i daje możliwość stworzenia projektu w oparciu o minikomputer.

Dla wszystkich, którzy do 3 maja zdecydują się na udział w konferencji przewidziana jest niższa opłata za uczestnictwo. Dodatkowo specjalnie dla Was organizatorzy konferencji Atmosphere do końca trwania rejestracji przewidzieli kod rabatowy „atmosphere_webroad” uprawniający do 15% obniżki.Jedna odpowiedź do “Komputer Raspberry PI – niezwykły gadżet dla wszystkich uczestników Atmosphere 2013”

  1. majmen pisze:

    Przykłady – http://www.ematador.pl/pl/p/Zestaw-Ribox-Konfigurator/744 Tam macie tylko za zadanie wskazać wersje rozwiązań jakie potrzebujecie i wszystko powinno normalnie śmigać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.