DevCon w Krakowie! – konferencja dla programistów i innych specjalistów IT


2 sierpnia 2013 / Michał Kortas


24 września br. w Krakowie odbędzie się bezpłatna konferencja DevCon. Tematyka spotkania poświęcona jest przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych i aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennym wykorzystywaniu stworzonych rozwiązań.

Ponadto, podczas sesji poświęconej startupowi będzie można dowiedzieć się jak rozwijać startupy technologiczne i zarabiać na nowych rozwiązaniach. Będziemy również mówić o sposobach pozyskiwania kapitału na rozwój biznesu i prowadzeniu negocjacji z inwestorem.

Wybrane wykłady:

  • Rola analizy biznesowej w przygotowaniu wymogów dla wdrożenia systemów informatycznych wspierających działalność firmy
  • PaaS, IaaS czy hosting z shellem. Rozwiązania dla developerów webserviców pod urządzenia mobilne. Przypadki Django developera
  • Wykorzystaj potencjał Open Source w innowacyjnej firmie – zawsze świadomie
  • Wyzwania prawne przy budowie zaawansowanych platform IT (XaaS, Agile i prawo)
  • Zewnętrzne źródła finansowania startupów technologicznych (seed, VC, anioł biznesu) oraz kilka praktycznych zasad udanej negocjacji z inwestorem

Kolejne tematy wkrótce!

Więcej szczegółowych informacji oraz program konferencji znajduje się na stronie: http://gigacon.org/devcon/krakow

Miejsce konferencji: Hotel Galaxy, ul. Gęsia 2A, Kraków

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania oraz Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania!

Wśród uczestników wydarzenia rozlosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. książki ufundowane przez Grupę Wydawniczą HELION, gry komputerowe "Dead Island Riptide" ufundowane przez polskie studio Techland, bony rabatowe na szkolenia przygotowujące do zdania międzynarodowych egzaminów na certyfikaty: REQB, IBAQB, ISTQB ufundowane przez Centrum egzaminacyjne SQAM!

Udział w konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY. Słuchaczom zapewniamy: komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach tematycznych.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie: http://gigacon.org/devcon/krakow/rejestracja

Firmy zainteresowane promocją podczas konferencji zapraszamy do kontaktu:

Barbara Gilbas
[email protected]
tel. 22 427 36 51Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.