Konferencja PLNOG wraz z turniejem rycerskim!


31 lipca 2013 / Michał Kortas


Pewien goliard zawitał w nasze strony, przekazując w pieśniach niezwykłą historię o odwiecznej, wysokiej klasy konferencji PLNOG opiewającej w interesująca agendę, 5 ścieżek wykładowych i turniej rycerski bogaty w nie lada śmiałe potyczki. Ponad 600 uczestników, przedstawicieli największych firm teleinformatycznych i lokalnych firm usługowych zostanie przeniesionych do średniowiecznego Krakowa już 30 września – 1 października. Gośćmi na dziedzińcu Hotelu Galaxy będą rycerscy operatorzy, waleczni technicy, a także giermkowie, paziowie, odźwierni, królowie i damy dworu.

Bard nie przestawał śpiewać, że PLNOG to jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Niebywała okazja dla śmiałków na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy, wspólne rozwiązywanie problemów branży sieciowej i poznanie ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, związanych z tematyką taką jak #IPv6, #Security, #Cloud, #Data Center, #Case Studies, #New Technologies.

Dlatego zapraszamy mężnych rycerzy, niewiasty oraz zagranicznych gości do teleinformatycznej krainy mlekiem i miodem płynącej, pełnej średniowiecznych precjoz.

Wrzkomo ma nie zabraknąć chętnych do turnieju rycerskiego jak na prawdziwym dziedzińcu w mieście Królów Polskich, wyśmienitej strawy (swojskie, prawdziwe polskie jedzenie) oraz atrakcji pod okiem bractwa Rycerskiego. Dlatego nie omieszkajcie przywędrować, aby razem z nami tworzyć wiekowe królestwo PLNOG:

Wspomionąć trzeba, że i ta edycja charakteryzuje się niskim kosztem uczestnictwa w tak profesjonalnej, niezależnej i jednej z największych branżowych konferencji, hotelem o wysokim standardzie oraz bardzo przystępnej cenie oferty sponsorskiej. 

Radzić się o Waszą kieszeń zdobyliśmy kod rabatowy "webroad_10", który upoważnia do 10% zniżki.

PRZYBYWAJCIE!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.