Konferencja JDD 2013 poświęcona Javie. Obejmujemy patronat medialny!


31 lipca 2013 / Michał Kortas


JDD jest konferencją poświęconą Javie. Od 8 lat to miejsce spotkań prawie 400 developerów z całej Polski. Każdej jesieni do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci nie tylko z kraju, ale i z całego świata, by rozmawiać o najnowszych trendach w świecie Javy. W poprzednich edycjach uczestniczyli m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, Mark Richards czy Scott Davis i wielu wielu innych.

Rokrocznie dokładamy wszelkich starań do przygotowania wyjątkowej struktury konferencji, jak i zaproszenia wybitnych specjalistów z Polski i z całego świata w roli prelegentów, tak aby poprzez wykłady objąć jak najszerszą tematykę dotyczącą procesów związanych z programowaniem w językach bazujących na JVM. Jednocześnie na konferencji kładziemy duży nacisk na tematy towarzyszące, efektywność pracy, zarządzanie projektami czy usability.

Tegoroczna, ósma edycja JDD odbędzie się 14-15 października w Hotelu Galaxy (ul. Gęsia 22a) w Krakowie.

Jakie są plany na tegoroczną edycję?

Główna część konferencji trwać będzie dwa pełne dni, poniedziałek oraz wtorek 14-15 października.

  • Dzień pierwszy, wzorem roku poprzedniego, złożony będzie ze standardowych prezentacji.
  • Dzień drugi stanowić będzie połączenie standardowych prezentacji i tutoriali – rozszerzonych, dwugodzinnych wykładów, bardzo dobrze przyjętych podczas poprzedniej edycji. Dodatkowo planujemy uruchomienie trzeciego, mniej oficjalnego dnia konferencji. Środa, 16 października, przeznaczona będzie na warsztaty, zarówno darmowe, będące częścią konferencji, jak i dodatkowe pełne szkolenia trwające 1-2 dni. Jako, że konferencja to nie tylko wykłady, ale także otwarte dyskusje, podczas tegorocznej edycji postawimy duży nacisk na przestrzeń dookoła wykładów: wygodne pufy, kąciki dyskusyjne, dłuższe przerwy kawowe, wszystko po to, aby atmosfera na konferencji maksymalnie sprzyjała rozmowom i wymianie wiedzy!

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową konferencji, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o Call For Papers, Call for Workshops, organizatorach, poprzednich edycjach oraz tegorocznej rejestracji.

Na czytelników WEBroad.pl czeka 10% zniżka na udział w konferencji, rejestrując się wystarczy wpisać specjalnie wygenerowany kod zniżkowy: 2013-WEBroad.

Przedsmak konferencji na jdd.org.pl

Serdecznie zapraszamy!"
 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.