Trailer PLNOG11 odkrywa całą prawdę o konferencji!


28 sierpnia 2013 / Michał Kortas


Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, mieszkańcy zaczarowanej krainy ICT oczekują na przybycie najodważniejszych i najbardziej dostojnych rycerzy, którzy przybywają oto z najdalszych zakątków Polski i spoza jej granic. Choć powody ich przybycia są tak bezkresne, jak droga którą pokonują, wszyscy oni mają wspólny cel: przybyć na PLNOG 11 by  zaszczycić swoją obecnością królewski zamek.

Dla niektórych PLNOG jest zgromadzeniem, miejscem spotkania sprzymierzeńców i rywali. Dla innych zaś to okazja by zdobyć mądrość dzięki pouczającym prelekcjom, lub też sposobność do zwabienia nowych klientów, poprzez zmyślne zaprezentowanie swoich wyrobów i produktów. Jeśli pominąłeś tę konferencję w przeszłości, nie pozwól by to się powtórzyło…. Za murami zamku, bowiem przekazana zostanie tajemnica sukcesu, którą to posiądą uczestnicy jednej z największej konferencji Europy Centralnej – PLNOG11 http://plnog.pl/!

{source}
<iframe width="740" height="555" src="//www.youtube.com/embed/-Bju_q8jXnc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

Weź udział w tworzeniu historii, stań się jej częścią i zarejestruj się już dziś! http://rejestracja.plnog.pl

Nie bądź złym rycerzem -> podaj dalej naszą historię!

Choć mamy już prawie 500 osób i wolnych miejsc jest coraz mniej, to i tak z okazji publikacji trailera mamy dla Was 10% zniżki na hasło "plnog11_trailer".
Przypominamy również, że dzień konferencji jest coraz bliżej, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacja noclegu w Hotelu Galaxy.

Do zobaczenia na zamku.Jedna odpowiedź do “Trailer PLNOG11 odkrywa całą prawdę o konferencji!”

  1. Thanks for sharing very useful information.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.