Zapraszamy na BrainCode Mobi#1 na Politechnikę Poznańską


14 grudnia 2013 / Michał Kortas


Leniwe święta? Delektujcie się nimi, bo w styczniu szykuje się niezła gimnastyka. W piątek 17 stycznia wystartuje pierwsza edycja BrainCode dla mobilnych. Spotkamy się na Politechnice Poznańskiej, by odpowiedzieć sobie na pytanie, czy w nieco ponad 24 godziny można zbudować aplikację na dowolną platformę mobilną.

Kodowanie zaczniemy 17 stycznia w piątek o 16:00 a skończymy o 18:00 w sobotę. 

Uczestnicy zmierzą się w dwóch kategoriach:

 • Najlepsze wykorzystanie API Allegro.pl: korzystając z dostępnego API Allegro.pl stwórz aplikację na dowolną platformę mobilną
 • Najlepsza natywna aplikacja mobilna: stwórz dowolną aplikację korzystając z SDK dostępnego na daną platformę mobilną

Uczestnicy będą pracować w maksymalnie 4-osobowych zespołach, które uformują się już na miejscu wydarzenia: najpierw chętni przedstawią pomysły na swoje aplikacje, po czym zainteresowani uczestnictwem w danym projekcie będą dołączać do wybranych grup.

Na BrainCode Mobi#1 zapraszamy wszystkich zainteresowanych programowaniem na platformy mobilne: zarówno studentów rozpoczynających swoją przygodę z mobilnością, jak i osoby, które na co dzień, zawodowo, czy hobbystycznie zajmują się technologiami mobilnymi. Gorąco przywitamy w progach politechniki developerów, testerów i UX designerów.

Dużo wiedzy, dużo zabawy

Poza konkursem w piątek równolegle planujemy otwarte warsztaty. Będzie można zgłębiać tajniki allegrowego API albo podciągnąć się w programowaniu na daną platformę mobilną.

Na miejscu będzie można spotkać mnóstwo ciekawych ludzi, koderów na wszystkie platformy, speców z branży, koleżanki i kolegów po fachu. Dla uczestników przewidzieliśmy strefę chilloutu, gry, masaże i niecodzienne krótkie konkursy – dla pobudzenia umysłu, hartu ducha i tężyzny fizycznej. Zapewniamy: w nocy nikt nie będzie przysypiał!

Oczywiście na najlepszych czekają nagrody: sprzęt elektroniczny (w tym tablety, smartfony) i gadżety od organizatorów.

Chętni? Zapisujcie się już dziś!

Udział w imprezie jest darmowy, a zapisy potrwają do 14 stycznia lub wyczerpania limitu 150 miejsc. Zajrzyjcie na stronę BrainCode Mobi, znajdziecie tam harmonogram oraz zasady uczestnictwa.

Co: BrainCode Mobi#1

Gdzie: Politechnika Poznańska, Instytut Informatyki, ul. Piotrowo 2

Kiedy: 17 /18 stycznia 2014

Organizatorami hackathonu są Grupa Allegro oraz Politechnika Poznańska.5 odpowiedzi na “Zapraszamy na BrainCode Mobi#1 na Politechnikę Poznańską”

 1. Comandeer pisze:

  a u mnie, na wydziale polonistyki UJ, to żadnych hackathonów nie ma :C

  > czy w nieco ponad 24 godziny można zbudować aplikację na dowolną platformę mobilną.
  ostatnio Notch zrobił furorę w kilka dni pisząc klona Minecrafta w nieznanym sobie języku (Dart), więc odpowiedź jest raczej oczywista ;)

  >stwórz dowolną aplikację korzystając z SDK dostępnego na daną platformę mobilną

  a Firefox OS jest brany pod uwagę? :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.