[Zakończony] Darmowy bilet na Joomla! Day – Konkurs #2


26 lipca 2012 / Michał Kortas


Zostało niewiele czasu do pierwszego w Polsce Joomla! Day, czyli konferencji organizowanej przez liderów polskiej społeczności Joomla! pod patronatem Fundacji PCJ Otwarte Źródła. Przeznaczona jest ona dla programistów, projektantów, administratorów oraz zwykłych użytkowników CMS Joomla! i wszystkich zainteresowanych tym wspaniałym CMS. Joomla!Day to niebywała możliwość poznania specjalistów gotowych podzielić się swoją wiedzą na temat Joomla! oraz różnych technik tworzenia witryn internetowych. Jest to również znakomita okazja do spotkań z członkami społeczności, wymiany poglądów, a także poznania nowych ludzi. 

W związku z tym wydarzeniem organizujemy konkurs, w którym opłacamy zwycięzcy wejściówkę na Community Day (niedziela, 23 wrzesień 2012) – część konferencji przeznaczonej dla zwykłych użytkowników Joomla!

Informacja z ostatniej chwili: dla zwycięzcy developerzy JAMP dorzucą subskrypcję o wartości 75zł!

Więcej informacji na temat Community Day możecie znaleźć na www.joomla-day.pl. Zakres prezentacji dostępny jest pod adresem www.joomla-day.pl/prezentacje.

Informacje o wydarzeniu:

Poznań, Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
ul. Wiankowa 3

23 wrzesień 2012

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Sprawa jest prosta. W komentarzu pod tym wpisem napisz, dlaczego korzystasz z systemu Joomla!, co da Ci udział w Joomla! Day Poland, oraz jakie są Twoje przeżycia z tym popularnym systemem CMS. Najciekawszy wpis, wybrany przez skład redakcji wortalu, otrzyma miano zwycięzcy, zdobywając jednocześnie wspomnianą, darmową wejściówkę.

Regulamin konkursu:

 1. Nie bierz udziału w konkursie, jeżeli nie będziesz miał/miała możliwości dotarcia do Poznania, w wyznaczonym dniu. Nie blokuj tej okazji innym chętnym.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarzy, które nie niosą ze sobą treści merytorycznej, nie są związane z samym konkursem, oraz łamią zasady obowiązującego prawa jak i norm moralnych, bez podawania przyczyny.
 3. WEBroad.pl nie bierze odpowiedzialności za zdarzenia losowe, które spowodują zmiany dotyczące w Joomla! Day, przeprowadzone przez organizatorów wydarzenia (odwołanie konferencji etc.).
 4. Konkurs trwa od momentu opublikowania tego wpisu. Jego rozstrzygnięcie przewidziane jest na 8. sierpnia 2012. Organizator konkursu (WEBroad.pl) zastrzega sobie prawo do zmiany daty opublikowania wyników. Zostaną one opublikowane na stronie webroad.pl/konkursy/wyniki, oraz na tablicy naszego oficjalnego fanpage’a.
 5. Informacje o wygranej zostaną wysłane na adres e-mail lub konto społecznościowe (FB, Twitter, G+, Disqus), dlatego konieczne jest podanie prawidłowej formy kontaktu.
 6. Pisząc swój komentarz automatycznie bierzesz udział w konkursie, dlatego w wypadku zwycięstwa Twoje imię i/lub nazwisko zostanie opublikowane na stronie webroad.pl/konkursy/wyniki.
 7. Zastrzegamy sobie również możliwość zmian w regulaminie. Zostaną one oznaczone kolorem czerwonym, a informacja o zmianach pojawi się na witrynie wortalu.
 8. Udział w konkursie jest akceptacją niniejszego regulaminu.

Zajawka artykułu została zapożyczona ze strony www.joomla-day.pl10 odpowiedzi na “[Zakończony] Darmowy bilet na Joomla! Day – Konkurs #2”

 1. Paweł pisze:

  Joomle cenię z powodu prostoty tworzenia modułów i szablonów, jak i sporej dostępności elementów do niej w internecie.

 2. Mr.Mr pisze:

  Ja z kolei bardzo doceniam społeczność joomla! Chociażby taki webroad to dobry przykład, że łatwo, szybko i za darmo :) można otrzymać pomoc! :)

 3. Jurek pisze:

  Z Joomli korzystam, bo traktuję ją jako CMS uśredniający to, co mają Drupal (mnogość zaawansowanych opcji) i WordPress (funkcjonalność, prosty interfejs). Oczywiście znajdą się krytycy wytykający, że czegoś w niej nie można zrobić. Albo, że trzeba działać „lewą ręką przez prawe ucho”. O swoich przeżyciach i o Joomla Day Poland nie podzielę się, bo uważam się za średnio doświadczonego webmastera. Niemniej system jest od kilku ładnych lat rozwijany i ma dużą społeczność – to banał, ale robi pozytywne wrażenie.

 4. Świetny pomysł na konkurs :)
  Z Joomli korzystam od ponad roku, wcześniej próbowałem zabawy z innymi cms’ami ale ten od razu trafił na pierwsze miejsce i praktycznie przestałem korzystać z innych. Joomle uwielbiam za bardzo prosty system szablonów, których edycja jest ekspresowa :) ale chyba przede wszystkim ze względu na efekt końcowy – oddajesz stronę w ręce redaktorów i nic nie trzeba tłumaczyć – każdy się połapie ;)
  Na Joomla-Day znalazłem kilka tematów o których ciężko znaleźć coś w sieci – np. „Zarządzanie wydarzeniami i szkoleniami” czy „Joomla! w umowie”, po za tym atmosfera na tym wydarzeniu będzie na pewno fantastyczna!
  Przygód z Joomlą było wiele, z reguły typowo programistyczne które kończyły się nieprzespanymi nocami i litrami kawy. Na szczęście większość kończyła się pozytywnym zakończeniem :)
  Zawsze chciałem jechać na wydarzenie tego typu, ale było coś ważniejszego – na tym na pewno mnie nie zabraknie, w końcu to pierwszy Joomla Day w Polsce ;)
  Pozdrawiam,
  Mateusz

 5. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Ogłoszenie wyników w konkursie Joomla! Day Polska o godzinie 20:00.

 6. Zwycięzcą w konkursie został Pan @facebook-100000717263563:disqus – w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Panem, przekazując informacje co do odebrania biletu na Joomla! Day 2012. Gratulujemy!

 7. Super! Mam nadzieje, że kolejne konkursy już niebawem :)
  Zyskaliście kolejnego czytelnika!
  Pozdrawiam,
  Mateusz

 8. Jurek pisze:

  Gratuluje wygranemu :) gdyby jakimś cudem jeszcze jedna wejściówka się znalazła, to piszę się na 100 proc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.