Gdańskie 4Developers zaprasza! Nie masz jeszcze wejściówki? Możesz dostać ją na moim blogu!


11 września 2017 / Michał Kortas


Po sporym sukcesie organizacyjnym ogólnopolskiej edycji 4Developers 2017 nadszedł czas na mniejsze, acz częstsze spotkania regionalne. Pierwsze z nich odbędzie się w Gdańsku, dokładnie za tydzień, 18 września. Zastanawiasz się nad agendą? Nie wiesz, czy warto się pojawić? Poniżej przedstawiam subiektywnie wybrane prelekcje.

Jeśli znasz już agendę, a nie masz jeszcze wejściówki, zajrzyj do ostatniego akapitu.
Możesz otrzymać ją za darmo!

Moja agenda 4Developers 2017 – Gdańsk

Wybrałem prezentacje z pośród czterech dostępnych ścieżek (App Arch, .NET, Soft Skills, C++). Jeśli interesuje Cię cała dostępna agenda, zapraszam na stronę https://eventory.cc/event/4developers-gdansk/schedule.

09:00 – 09:45 : App Arch
W trakcie prezentacji dowiemy się dlaczego naprawiamy kod (a dlaczego powinniśmy), co zrobić, żeby zmieścić się w budżecie, a na końcu mieć ciągle działającą, lepszą aplikację.
10:00 – 10:45 : Soft Skills
Czy i dlaczego warto być transparentnym? Jakie korzyści wynikają dla klienta ze współpracy z firmą o płaskim i zdalnym zespole.
11:00 – 11:45 : .NET
Debugowanie aplikacji w najcięższym miejscu na świecie, czyli w środowisku produkcyjnym. Z pomocą przyjdzie mechanizm Event Tracing for Windows.
12:00 – 12:45 : .NET
Projekt OpenStreetMaps to ogromny zbiór danych geograficznych, na których możemy budować różnego rodzaju projekty.
14:00 – 14:45 : .NET
W jaki sposób można wykorzystać takie narzędzia jak np. Docker, Azure Container Registry, BitBucket Pipelines, Ubuntu Server, Nginx oraz Rancher aby zautomatyzować proces budowy, testowania, wdrożenia, monitoringu oraz replikacji Twojego systemu?
15:00 – 15:45 : .NET
Czy wiesz do czego wykorzystywać struktury i jak mogą one zwiększyć wydajność Twojego programu? W prezentacji skupie się nad modelem struktur w pamięci .NETu, ich ciekawymi cechami oraz pokażę kilka ciekawych eksperymentów.
16:00 – 16:45 : Soft Skills
Personifikacja kodu, przełożenie teorii rozbitych okien na zespół programistyczny. O złych nawykach, codziennej pracy nad kodem. Będzie „miękko” i motywacyjnie.
17:00 – 17:45 : .NET
Jak tworzyć efektywniej natywne mobilne aplikacje cross-platform? Podczas tej sesji dowiesz się jak może Ci w tym pomóc znajomość Xamarina.

Jak otrzymać darmową wejściówkę?

4Developers - Gdańsk

4Developers – Gdańsk

Nic prostszego. Po prostu napisz, dlaczego powinieneś stać się jej posiadaczem, dzieląc się swoim zdaniem w komentarzu poniżej. Zwycięski głos wyłonię jutro (wtorek, 12.09.2017) około godziny 20:00.


Tagi:


6 odpowiedzi na “Gdańskie 4Developers zaprasza! Nie masz jeszcze wejściówki? Możesz dostać ją na moim blogu!”

 1. Tomasz pisze:

  Od zawsze chciałem być programista, od niedawna spełniam moje marzenie. Pisze aplikacje desktopowe, ale bardzo chciałbym zacząć pisać na urządzenia mobilne i na .NET Core. Azure i Xamarin, te sesje są stworzone dla mnie! Byłaby to moja pierwsza konferencja.

 2. Maciek pisze:

  Nigdy nie byłem na żadnej konferencji, a ostatnio dzięki pisaniu bloga i startowi w DSP2017 zacząłem interesować się tematem. W przyszłości chciał bym zostać prelegentem, ale najpierw chcę poznać konferencje od strony widza.

  Interesuję się głównie systemami Embedded i miałem przekonanie, że jest to niszowy temat nie poruszany na polskich konferencjach. Jednak na 4Developers jest kilka prelekcji na ten temat. Poza tym chętnie posłucham prezentacji o architekturze i softskillowych.

  Dodatkowo mieszkam w Gdańsku, więc będę mieć blisko :)

 3. Łukasz pisze:

  Jestem programistą .NET z Gdańska, tworzę aplikacje desktopowe, ale prywatnie interesuję się także aplikacjami webowymi, .NET Core oraz nowinkami związanymi z platformą. Moja firma niestety nie finansuje konferencji, a chciałbym w niej uczestniczyć, przez co mógłbym podnieść swoje kwalifikacje.

 4. Marek pisze:

  Czystość kodu, innowacje
  Żeby z Unii mieć dotacje.
  Naprawianie i wdrazanie,
  Struktur .NET pojmowanie.
  Wszystko to, by frajda była
  Kiedy w pracy czas nam mija.
  Panie Webroad, proszę grzecznie
  Zabierz mnie na konferencję. :D

 5. Wejściówkę otrzymuje Marek – za niekonwencjonalny komentarz :D Kod zniżkowy 100% wyślę na e-mail :)

 6. Lubię takie spotkania, ponieważ można poznać dużo ciekawych ludzi. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.