Szukamy nowych redaktorów!


15 maja 2011 / Michał Kortas


Wielkimi krokami zbliża się okrągły rok istnienia naszego vortalu. Do grona naszej redakcji dostawały się, co jakiś czas, kolejne osoby, co skutkowało stale rosnącą popularnością. W tej chwili mamy stałą rzeszę czytelników, lecz wciąż potrzebujemy nowych treści, a co najważniejsze, nowej, świeżej krwi. To dzięki naszym redaktorom możemy się stale rozwijać.

Nowe pomysły, tematy, które warto poruszyć czekają na odkrycie i dzielenie się z innymi użytkownikami internetu. W dniu dzisiejszym ogłaszamy otwarty nabór do redakcji WEBroad.pl.

Jeżeli posiadasz talent, którego nie chcesz zmarnować, lubisz dzielić się swoją wiedzą, zamierzasz wypromować swoje nazwisko, posługujesz się nienagannym słownictwem, oraz poprawną znajomością ortografii nie zwlekaj dłużej z decyzją! Szukamy osób, które będą pisać poradniki i artykuły na wybrany temat związany z tematyką naszego vortalu (webdesign, internet, języki skryptowe, tutoriale, obsługa programów graficznych, a ponadto, wszystko co wiąże się z zajęciami dzisiejszego webmastera).

Z Twojej strony liczymy na zaangażowanie i pomoc we wspólnym rozwijaniu witryny.
Aby zgłosić swoją chęć dołączenia do ekipy pobierz podanie, w formie dokumentu tekstowego, wypełnij je i odeślij na adres [email protected].

Pamiętaj, jeśli znasz się na swojej robocie, Twój wiek nie gra roli. Odpowiadamy na każde zgłoszenie. Rekrutacja trwać będzie bezterminowo, aż do czasu skompletowania pełnego grona redaktorów.

Podanie do pobrania znajdziecie w naszej Pobieralni.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.