Dołącz do mówców PLNOG13 – termin mija 21 lipca!


14 lipca 2014 / Michał Kortas


PLNOG

Dołącz do grona prelegentów PLNOG – najważniejszej w Polsce konferencji poświęconej utrzymaniu i rozwojowi sieci teleinformatycznych, która odbędzie się w Krakowie w dniach 29-30 września 2014 roku. Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą techniczną na tematy technologii sieciowych, rozwiązań operatorskich oraz przykładów wdrożeń tych technologii.Wśród słuchaczy znajdą się operatorzy internetowi, architekci oraz administratorzy systemów centr przetwarzania danych, przedstawiciele największych firm z branży ICT.

Podczas poprzedniej edycji omawiane były tematy:

Jeśli posiadasz cenną wiedzę z zakresu ICT i chciałbyś podzielić się nią z przedstawicielami czołowych firm z tej branży, zgłoś się do organizatorów.

Jak aplikować?

Wszystkie zgłoszenia powinny przynależeć do jednego z trzech formatów sesji:

  • Tutorial – format przewodników od A do Z dla konkretnego tematu
  • Case-study – opis konkretnego wdrożenia dotyczącego wybranych problemów lub wymagań biznesowych
  • Wykład – bardziej ogólny opis technologii lub rozwiązania technicznego

Organizator prosi o przesyłanie propozycji wystąpień na adres: [email protected], jako tytuł podając PLNOG13 – Call For Papers. Wszystkie nadesłane propozycje zostaną ocenione przez Radę PLNOG – komitet, który czuwa nad poziomem wystąpień przedstawionych na  konferencji PLNOG.

PLNOG to miejsce, gdzie nie tylko będziesz nauczać, ale także sam rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz cenne kontakty. Na miejscu pojawi się około 800 osób zainteresowanych tematyką sieci teleinformatycznych. Oprócz tego organizatorzy przygotowali wyjątkowe atrakcje, dzięki którym 13. edycja konferencji PLNOG na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Źródło:
Sylwia Wojtas


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.