Ogłoszenia

Nowe technologie w zasięgu ręki – Zapraszamy na ITroad.pl!

Wiele rzeczy się zmienia, niektóre na lepsze, inne zaś na gorsze. Czas zmian nadszedł i u nas. Nie można wszystkiego pakować do jednego worka. Jak wiecie, nasz wortal porusza tematykę ściśle webmasterską, jednak nie jesteśmy tu na bieżąco z najświeższymi informacjami, czy ciekawostkami z internetowego świata. Wychodzimy Wam jednak na przeciw, wiedząc, że nie tylko statyczną wiedzą żyje człowiek. Już dzisiaj, oficjalnie, mamy zaszczyt zaprosić Was do korzystania z nowego wortalu, poruszającego tematy nowych technologii.

ITroad.pl – Technologie

Newsy, opinie, recenzje – to wszystko czeka na Ciebie i jest w zasięgu Twojej reki. Interesuje Cię hardware, software? A może zastanawiasz się co „piszczy” u Google’a lub Apple? ITroad.pl należy do Was, więc i dla Was będzie tworzony! Jak zwykle wszystko bez jakichkolwiek rejestracji i opłat wstępu. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, abyście mogli otrzymywać informacje z pierwszej ręki.

ITroad.pl nie jest osobnym wortalem, lecz wydzieloną częścią Grupy WEBroad.pl, dlatego możecie liczyć na równe zaangażowanie na obu z nich. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie przyczyni się do lepszego poznawania technologii, jak i samego internetu wśród naszych użytkowników.

Życzymy przyjemnego korzystania z ITroad!

1 komentarz

  • Awatar
    Bartek Pollok

    27 lutego 2012 18:13

    <3

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź