Daj Się Poznać 2017 [tydzień #13] – wdrożenie


24 maja 2017 / Michał Kortas


Przyznam się szczerze, że nie licząc kilku dzisiejszych poprawek zrobiłem w minionym tygodniu kompletne nic. Może na swoją obronę położę tu datę moich urodzin, przez co oddałem się w pełni popołudniowym godzinom lenistwa. Dzisiaj jednak przybiło mnie to, bo jest środa, a w środy zwykle miałem w changelogu garść zmian, które ochoczo prezentowałem. Postanowiłem więc zrobić choć trochę i przygotowałem przedprodukcyjne wdrożenie do chmury Microsoft Azure.
Daj Się Poznać 2017 - logo

Wdrożenie aplikacji do Microsoft Azure

Nie będę dublował kompletnego opisu wdrożenia, jaki dzisiaj przygotowałem, dlatego od razu zapraszam Cię do przeczytania posta na ten temat.

Post na blogu: Proste wdrożenie aplikacji do chmury Microsoft Azure

Aplikacja działa w chmurze Azure

Aplikacja działa w chmurze Azure

Rejestracja jest jak na razie zamknięta. Dopóki nie przygotuję wszystkich pilnych poprawek i nie dostosuję interfejsu do urządzeń mobilnych, będzie musiało tak pozostać. Postaram się jednak nadrobić to już w tym tygodniu.

Podsumowanie

Przypominam, że za tydzień nastąpi zamkniecie konkursu Daj Się Poznać. Podejrzewam, że do tego czasu nie ukończę całości w 100%, nie mniej jednak powinienem nadgonić kilka krytycznych zadań z listy, o ironio, ToDo. Projekt tak mnie wkręcił, że na pewno nie poprzestanę na jego ulepszaniu już po zakończeniu DSP.

Zachęcam więc do śledzenia moich dalszych postępów. Poniżej znajdziesz garść przydatnych ku temu linków. Liczę na Twoje wskazówki i komentarze.

Do usłyszenia w przyszłą środę!


Tagi:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.