[Zakończony] Oddam wejściówkę na 4Developers!


7 marca 2017 / Michał Kortas


Dzięki uprzejmości organizatorów tej fantastycznej konferencji programistycznej, mam możliwość udostępnienia Ci jednej wejściówki, a właściwie kodu ze 100% zniżką, zupełnie za darmo. No, prawie…

Aktualizacja, 13.03.2017

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Postanowiłem wybrać osobę dopiero startującą w branży programistycznej, której wyjazd na to wydarzenie na pewno bardzo się przyda. Zwycięzcą został Grzegorz. Proszę o kontakt mailowy z adresu, z którego został napisany komentarz. Gratuluję!

Napisz, dlaczego Ty?

Jedyne, co musisz zrobić, to odpowiednio umotywować mój subiektywny wybór ;-) Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś pojawić się na 4Developers. Napisz, jaka ścieżka jest dla Ciebie najbardziej interesująca. Po prostu napisz coś od siebie i pozwól mi się przekonać. Na zgłoszenia czekam do piątku do poniedziałku (13. marca)termin został przedłużony ze względu na moją wizytę w szpitalu, powiedzmy, że do godziny 18:00, a oczekuję ich w komentarzu pod tym postem – tak dla ułatwienia.

Krótko o 4Developers

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie dobrze wiesz, jakie znaczenie ma 4Developers w Polsce. Poprzednio na tej konferencji miałem przyjemność być trzy lata temu, będę także i podczas tej edycji. Większy wpis na temat konferencji mam zaplanowany na czwartek, więc jeśli jeszcze się wahasz, czy chciałbyś wziąć w niej udział, odwiedź oficjalną stronę 4Developers lub poczekaj chwilę, a opowiem Ci, jak to wydarzenie wygląda z mojej perspektywy.

Zaproszenie na 4Developers 2017

Odnośniki


Tagi:


7 odpowiedzi na “[Zakończony] Oddam wejściówkę na 4Developers!”

 1. Paweł pisze:

  Witam, chętnie przyjmę wejściówkę :). Jestem osobą początkującą, która nie zarabia za dużo, do tego mieszkam na dalekiej prowincji gdzie nie mam dostępu do takich konferencji, na żadnej zresztą też nie byłem. Interesują mnie ścieżki PHP , Javascript oraz front end. Myślę że z takiej konferencji mógł bym wynieś dużo wiedzy, która przyda się na co dzień w mojej pracy.

 2. Paweł pisze:

  Jestem Frontendowcem, jednak w pracy nie mam styczności z najnowszymi technologiami, chcąc być na bieżąco z trendami i nowościami muszę na własną rękę zdobywać wiedzę. Przy dwójce dzieci czas mam ograniczony, a taki wyjazd dałby mi możliwość posłuchania fachowców i poznania devowego świata. Do tej pory konferencje widziałem jedynie na YouTube, byłoby super gdyby tą pierwszą była jedna z największych w Polsce.

  Na 4Developers przydałby mi się chyba jakiś zmieniacz czasu, chętnie obejrzałbym wybrane prezentacje z Front-Endu, Game-Devu, Workshopów czy Soft Skilli. Jednak najbardziej interesującą ścieżką dla mnie bez wątpienia jest JavaScript, każdy z tematów jest dla mnie ciekawy. Nabyta wiedzę np. o Reactcie mógłbym wykorzystać w ramach mojego projektu w Daj się poznać. Co prawda jesteśmy w nim rywalami więc możesz celowo nie chcieć uzbrajać mnie w dawkę potężnej wiedzy, żeby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, ale liczę na Twoją bezinteresowność (hehe :D ). Wierzę, że udział w konferencji miałby świetny wpływ na moją karierę, a może stałbym się stałym bywalcem podobnych imprez?

 3. Bartłomiej pisze:

  Dlaczego to właśnie ja powinienem pojawić się na 4Developers? Bo tak jak Ty jestem fanem dźwięków starego, dobrego rocka :D Bo jestem studentem informatyki zainteresowanym najnowszymi technologiami. Bo w pracy i po godzinach zajmuję programowaniem w Javie ;) Bo mam kilka pomysłów na ciekawe aplikacje. A odpowiadając na drugie pytanie: najbardziej interesująca jest dla mnie ścieżka Javy :)

 4. Bartłomiej pisze:

  Dlaczego to właśnie ja powinienem pojawić się na 4Developers? Bo tak jak Ty jestem fanem dźwięków starego, dobrego rocka :D Bo jestem studentem informatyki zainteresowanym najnowszymi technologiami. Bo w pracy i po godzinach zajmuję programowaniem w Javie ;) Bo mam kilka pomysłów na fajne aplikacje. A odpowiadając na drugie pytanie: najbardziej interesuje mnie ścieżka Javy ;)

 5. Mariusz pisze:

  Dla developera poważnie zainteresowanego technologią festiwal 4Developers to jedno z najbardziej wartościowych wydarzeń roku.
  Jestem obecnie na początkowym etapie budowania swojej pozycji jako Front-end/JavaScript developer i najbardziej interesują mnie ścieżki Front-end i JavaScript. Liczę na ponadprzeciętną dawkę wiedzy i inspiracji od światowej klasy specjalistów – tak prelegentów, jak i uczestników. I na świetną zabawę :-)

 6. Grzegorz pisze:

  Witam. Jeżeli chodzi o mnie to odmiennie niż wszyscy wcześniej komentujący, jestem programistą NET i interesuje mnie ta ścieżka. Powinienem dostać tę wejściówkę dlatego właśnie że jestem inny :P A tak poważnie to też mam mało doświadczenia i przydałoby się dowiedzieć czegoś więcej. Myślę że dzięki festiwalowi 4Developers, narodziłoby się w mojej głowie wiele nowych pomysłów na tworzenie dzieł programistycznych.

 7. Ela pisze:

  Cześć! Pracuję jako Junior Front-end developer od ponad roku. Zaczynałam od Angulara, obecnie piszę aplikację w oparciu o React + Redux. Kocham to, co robię, z zapałem uczę się nowych rzeczy, biegam na każde spotkanie MeetJS, ale… czuję, że trochę utknęłam na ścieżce swojej kariery. Czuję, że nie jestem już juniorem. Jednocześnie nie czuję się na tyle pewnie, aby startować na stanowiska „regulara”. Jestem rządna wiedzy oraz doświadczenia, których nie mam skąd czerpać. W mojej firmie nie widzę możliwości rozwoju. Konferencja na pewno poszerzyłaby moje horyzonty oraz dodałaby skrzydeł do wejścia na wyższy poziom front-endowego wtajemniczenia! :)

  Spojrzałam na agendę konferencji i jestem oczarowana dosłownie całym programem ścieżki Javascript. Jednocześnie dałabym radę się rozdwoić, aby uczestniczyć też w wykładach o RGR oraz HTTP2 z bloku Front-end oraz Hype Driven Development z Architektury aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.